До відома депутатів Недригайлівської селищної ради!

Дата: 31.08.2018 14:46

7 вересня 2018 року скликається тридцять шоста сесія селищної ради сьмого скликання о 10.00 год. в приміщенні адмінбудинку селищної ради

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Недригайлівської об’єднаної громади на 2018-2025 роки.
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії 8 скликання від 23.01.2017 «Про Регламент роботи Недригайлівської селищної ради VIІI скликання».
  3. Про затвердження переліку проектів, які фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури Недригайлівської селищної ради»
  4. Про внесення змін до селищної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2018 рік.
  5. Про редакційні уточнення найменування об’єктів (заходів), їх місцезнаходження, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
  6. Про виділення коштів з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень.
  7. Про затвердження Положення про Відділ містобудування, архітектури та комунального господарства Недригайлівської селищної ради.
  8. Про інвентаризацію земель.

Інші питання.