День знань

Дата: 03.09.2018 15:20

Перший дзвінок нового 2018-2019 навчального року пролунав сьогодні в усіх школах Недригайлівської селищної ради. Яскраві кульки, щирі посмішки та святковий настрій: День Знань зібрав однокласників після трьох місяців канікул.

Нова українська школа зустріла 94-х першокласників. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Для них по-новому обладнані класи і коридори, закуплені нові меблі.

На свята до школярів у школи громади  завітали Недригайлівський селищний голова Остапчук І. В.,  заступники селищного голови Акімов В.В.,  Сиротенко А.Г., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Сердюк Н.В., представники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради.