Апаратна нарада 5 вересня

Дата: 05.09.2018 15:41

5 вересня   Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.  За результатами апаратної наради Ігор Вікторович  дав ряд доручень відповідальним особам, що стосувалися  підготовки до  опалювального сезону 2018-2018 років,  ремонту закладів освіти і культури, діяльності інклюзивно-ресурсного центру  та ін.

Також на апаратній нараді піднімалися питання своєчасного вивезення сміття, діяльності комунального підприємства «Недригайлівський речовий ринок», відновлення автобусного маршруту селищем Недригайлів, проведення заходів з нагоди 75-ї річниці визволення Недригайлова від фашистських загарбників та ін. Проводиться відповідна підготовка і цього тижня  відбудеться ряд заходів: 6 вересня о 10.00 – засідання робочої групи по написанню стратегічного плану розвитку Недригайлівської селищної ради до 2025 року, о 13.00 -  засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради. 7 вересня о  09.00 – заходи з нагоди 75-ї річниці з дня визволення селища Недригайлів від фашистських загарбників  (мітинг та виставка квітів). Цього ж дня о  10.00  відбудеться сесія Недригайлівської селищної ради.

Протягом тижня пройде ряд заходів у освітніх, клубних та бібліотечних закладах селищної ради, присвячених 75-ї річниці з дня визволення селища Недригайлів та  Дню фізичної культури і спорту.