Виставка квітів

Дата: 10.09.2018 09:29

З метою виховання в учнівської молоді поваги до ветеранів Другої світової війни, любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, формування екологічної свідомості особистості, шанобливого ставлення до людей старшого віку, на виконання наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради «Про відзначення 75-ї річниці визволення Недригайлова та населених пунктів Недригайлівської селищної   ради   від   фашистських загарбників».

7 вересня 2018 року відбулася виставка-конкурс квіткових композицій, участь у якій взяли Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), Іваницька філія Недригайлівскої  СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), Червонослобідська філія Недригайлівскої СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), Курманівська філія Недригайлівскої  СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), Гринівський НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», Хоружівський НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», БДЮТ, Коровинська ЗОШ І-ІІІ ст., Томашівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Коровинської сільської ради, Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст. Недригайлівської районної державної адміністрації.

Представлені закладами загальної середньої та позашкільної освіти композиції були наповнені філософським змістом, гармонією і творчою фантазією учнів, вихованців та педагогічних працівників.