Відбулася апаратна нарада

Дата: 12.09.2018 11:27

12 вересня  Недригайлівським  селищним головою  Остапчуком І.В. була  проведена апаратна нарада із  керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, очільниками старостинських округів.

На початку наради селищний голова вручив подяку Сумської обласної ради депутату селищної ради Сердюку Ю.А. за активну участь та вагомий особистий внесок у зайняте друге загальнокомандне місце у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів.

Далі перед присутніми виступив заступник військового комісара Ленець О.М., який проінформував про заходи і завдання з питань організації військових навчань та формування загону територіальної оборони.

В ході наради було заслухано інформацію керівників структурних підрозділів про виконання завдань, які були поставлені на попередній апаратній нараді  та визначено пріоритетні  напрямки роботи  на  поточний тиждень.