Футбол. Недригайлівці зіграли із збірною України

Дата: 17.09.2018 08:16

15 вересня 2018 року у Ромнах ветеранська збірна України з футболу зіграла проти ветеранської збірної нашого регіону. Матч легенд футболу був присвячений дню міста Ромни і зібрав чималу глядацьку аудиторію.
За збірну команду нашого регіону грали футболісти-ветерани зНедригайлівського,Буринського,Липоводолинського, Роменського районів та міста Ромни.
У її складі виступали й футболісти з ФК Ветеран(Недригайлів) - Микола Рогозін, Сергій Строколіс та Вадим Гордієнко.

Збірна команди ветеранів України грала в такому складі: воротар – Віталій Рева, польові гравці – Ігор Циганок, Богдан Шершун, Олег Собуцький, Сергій Нагорняк, Віталій Косовський, Юрій Максимов, Сергій Попов, Едуард Цихмейструк, Сергій Шищенко, В’ячеслав Свідерський, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський та Віталій Самойлов.
Тренери команди – Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський – теж знамениті футболісти команди київського «Динамо» та збірної СРСР.

«Збірна регіону» 1:8 Збірна ветеранів України

Голи: Ігор Салівон — Віталій Самойлов, Віталій Косовський, Олег Субуцький (3), Сергій Нагорняк (2), Сергій Шищенко