Хай не спішать літа на ваш поріг!

Дата: 03.10.2018 08:15

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

1 жовтня працівниками закладів культури Іваницького старостинського округу до Дня людей похилого віку  та Дня ветерана було проведено ряд заходів. У приміщенні Іваницької сільської бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Літа на зиму повернули». В рамках проведення загальносільської акції «Візит любові і добра»  бібліотекар Лиман О.П. разом з іншими представниками старостинського округу  відвідали  ветерана бібліотечної справи  Попереку Н.М.   та привітали її з  Днем людей похилого віку, з минулим  святом - Всеукраїнським Днем бібліотек, вруручили їй солодощі та квіти. Також цього дня працівники галузі культури відвідали, привітали з святами та вручили солодощі та квіти ветерану Окуню Б.Д., представникам старшого покоління Гогі О.М., Дяченко О.Ф., Чанцевій К.В.

У наймудрішій книзі на землі, в Біблії,  говориться про те, що від нашого ставлення до людей похилого віку безпосередньо залежить наша власна тривалість і якість життя на цій землі. Довгих років життя нашим ветеранам та міцного їм здоровя.