Представники Хоружівського старостинського округу прийняли участь у командно-штабних навчаннях у м.Ромни

Дата: 09.10.2018 13:19

З 28 вересня по 7 жовтня у м.Ромни проводилися командно-штабні навчання з питань уточнення та практичного відпрацювання планів територіальної оборони.

У навчанні прийняли участь і представники Хоружівсткого старостинського округу Потеруха Іван Миколайович і Штефан Володимир Михайлович, які проживають у селі Спартак.

Військовослужбовці опрацьовували теоретичний та практичний етапи з територіальної оборони. На військовому полігоні в с. Гаї вони пройшли навчання з тактичної, інженерної підготовки та отримали практичні навички стрільби зі стрілецької зброї та метання ручних гранат.

Військовозобов`язані також вивчали правила поводження з вибухонебезпечними предметами, порядок дій при їх виявленні та заходи безпеки. Не менш важливим стало заняття по інженерній підготовці, де учасники зборів відпрацьовували основні правила маскування позицій та місць розміщення особового складу.

Дуже приємно мати у громаді чоловіків, які чесно отримали повістки, не шукали причин, не ухилялися від їх отримання, а сумлінно виконали свій військовий обов’язок та успішно  пройшли навчальні військові збори у складі Недригайлівської стрілецької роти бригади територіальної оборони.