Апаратна нарада 9 жовтня

Дата: 11.10.2018 09:18

9 жовтня   Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, представниками старостинських округів. На апаратній нараді йшлося про початок опалювального сезону, прискорення роботи з підписання декларацій з сімейними лікарями, проведення заходів з благоустрою, зокрема, ремонту доріг, освітлення, діяльність комунальних підприємств «Недригайлівський речовий ринок» та «Недригайлівводосервіс», закладів освіти та культури громади, підготовку до відзначення Дня захисника України та ін.

Проводиться відповідна   підготовка і цього тижня  пройдуть: 12 жовтня о  12.00 -  заходи з нагоди Дня захисника України у Центрі культури та дозвілля Недригайлівської селищної ради; 13 жовтня о  10.00 - селищні змагання «Веселі старти» серед учнів 2-4 класів у Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ст., присвячені Дню українського козацтва та селищний  шаховий турнір до Дня  українського козацтва на КСК «Колос»; 14 жовтня о  10.00 - урочистий мітинг до  Дня захисника України у Парку Слави та Скорботи за ініціативи громадської організації «Спілка учасників АТО Патріоти Батьківщини»; 14 жовтня о  13.00 – день села Іваниця.