Іваниця – мій рідний край, моя історія жива

Дата: 17.10.2018 13:40

За традицією на Покрову в Іваниці відзначають День села. Першими до свята долучились місцеві дітлахи. Дитячий майданчик атракціонів розпочав роботу ще зранку. Розваги дітворі забезпечила місцева влада, завдяки спонсорській допомозі ТОВ «Урожайна країна».

У фойє  та  глядацькій залі сільського будинку культури були оформлені  виставки декоративно-прикладного мистецтва. Головне місце дісталось українській вишиванці, колекція під назвою «Українські вишиванки, наче райдуги світанки» була представлена роботами Прохненко Ганни, Клименко Наталії, Олійник Олени, Кузніцової Ірини та Клименко Вікторії. Ці ж майстрині виставили свої роботи з бісеру, в’язання крючком та декоративного мистецтва. Тут до них долучилися вироби місцевих умільців по дереву Володимира Дремова та Олександра Рогулі, зайняли окремі полиці виставки – «Діло майстра величає».

Стенд «Мій рідний край, моя історія жива», який підготувала завідуюча бібліотекою Олена Лиман, зібрав для глядачів історичну літературу нашого краю. Окремою полицею під назвою «Стежиною батьків своїх іду» була представлена творчість Григорія Попереки.

Офіційну частину свята відкрив в. о. старости Сергій Васильович Олійник. У своєму виступі він привітав жителів громади та гостей із Днем села і побажав всім міцного здоров’я та бадьорого настрою. Голова Недригайлівської громади Ігор Вікторович Остапчук нагородив грамотою завідуючу Іваницьким дошкільним навчальним закладом  «Сонечко» Людмилу  Мірошниченко  та вручив їй квіти і святковий подарунок. Привітав жителів  села Іваниці зі святом і голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій Михайлович Панченко. Також він нагородив грамотою місцевого краєзнавця Григорія Попереку, книга якого «Іваниця – дитя Купайла» нещодавно побачила світ.

Грамоти та грошові винагороди із рук Віктора Лимана отримали кращі працівники ТОВ «Діамант-Агро».  Пам’ятні  подарунки отримали  найстарші жителі сіл Іваницького старостинського округу, а також золоті та срібні ювіляри.

Глядачі жваво підтримували оплесками сольні номери Псарьової Аліни, учнів Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ I-III ст., які співали й танцювали на дуже високому рівні.

Аплодисменти залу зривали учні Недригайлівської школи мистецтв Дмитро Дремов та Анна  Лисенко. Веселив зал майстер жарту Іван Циганій із Деркачівки. На професійному рівні виступав жіночий вокальний ансамбль «Оксамит» Іваницького СБК. Валентина Касьяненко, Оксана Прохненко, Ніна Кірна, Олена Шпилька, Валентина Олійник, Любов Тютюнник,Валентина Дяченко та Віктор Ломакін гідно несуть естафету старшого покоління митців  іваницької сцени. Вокальний  спів, сольні номери, дуети і тріо викликали бурхливу реакцію залу – шалені оплески і квіти на сцену.

Після концерту всі бажаючі змогли поласувати смачним кулішем. Потім була дискотека для молоді, а завершилось свято яскравим феєрверком.

Директор  Іваницьким СБК-філії  Любов Тютюнник