Апаратна нарада 23 жовтня

Дата: 23.10.2018 14:45

23 жовтня  у  Недригайлівський селищній раді проведена апаратна нарада із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, представниками старостинських округів. На апаратній нараді йшлося про проведення заходів з благоустрою, зокрема, ремонту доріг, освітлення вулиць, прибирання сміття, розглядалася діяльність комунальних підприємств «Недригайлівський речовий ринок», «Недригайлівводосервіс», закладів освіти та культури громади, підготовка до відзначення Дня визволення України, свята Дмитра та ін.

Проводиться відповідна   підготовка і цього тижня  пройдуть: 24 жовтня – засідання постійних комісій селищної ради, 25 жовтня – сесія Недригайлівської селищної ради та засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, 26 жовтня – мітинг та покладення квітів до меморіалів та могил загиблим в роки Великої Вітчизняної війни до Дня визволення України.

Протягом тижня пройде ряд заходів до Дня визволення України у загальноосвітніх, бібліотечних та клубних закладах громади.