Відвідали Миколаївський ЦНАП

Дата: 24.10.2018 16:29

23 жовтня 2018 року у рамках спільного проекту та Програми «U-LEAD з Європою» та Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг відбувся одноденний ознайомчий візит для представників об’єднаних територіальних громад Полтавської та Сумської областей до ЦНАПу Миколаївської ОТГ Білопільського району.

Представниками від Недригайлівської ОТГ були: начальник – державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради Аліна Короткова та державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради Аліна Коренева, які мали змогу ознайомитися з роботою сучасного ЦНАПу, поспілкуватися з керівництвом громади, жителями села та отримати цінні поради та рекомендації щодо організації роботи із надання послуг населенню від представників Програми «U-LEAD з Європою».