Командно-штабне навчання пройшло успішно!

Дата: 25.10.2018 15:58

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації 24 жовтня  було проведено командно – штабні навчання цивільного захисту з органами управління та силами цивільного захисту Недригайлівської ланки Сумською територіальною підсистемою єдиною державною системою цивільного захисту Недригайлівського району на території Недригайлівської об’єднаної територіальної громади.

Цілі, які ставилися перед командно-штабним навчанням:

• підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів, пов’язаних з ліквідацією наслідків стихійного лиха, техногенних аварій та катастроф;
  • практичне відпрацювання заходів з ліквідації наслідків буревію та дощової зливи, проведення рятувальних, аварійновідновлювальних та інших невідкладних робіт на системах життєзабезпечення населення.

У навчанні взяли участь: Недригайлівське відділення поліції Роменського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, КЗ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф Недригайлівської підстанції Роменської станції екстреної медичної допомоги», Недригайлівська ЦРЛ, Недригайлівська служба експлуатації систем газопостачання Управління експлуатації ПАТ «Сумигаз», ДПРЧ-16 Недригайлівського районного сектору УДСНС у Сумській області , філія «Недригайлівський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», КП «Недригайлівводосервіс» та відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.

У ході навчання було відпрацьовані наступні увідні:

• пожежа на І-му поверсі у приміщенні Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад);
  • знеструмлення частини сіл Віхове та Вакулки;
  • порив труби на водогоні в смт Недригайлів;
  • пошкодження надземного газопроводу низького тиску в смт Недригайлів;
  • дорожньо-транспортна пригода в смт Недригайлів з загибеллю та травмуванням людей;
  • вибух природного газу у житловому будинку в смт Недригайлів з загибеллю та травмуванням людей.

Було здійснено огляд формувань спеціалізованих служб цивільного захисту Недригайлівської селищної мобільної групи реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Загалом навчання тривали з 9:00 год. до 18:00 год.

Від імені керівництва Недригайлівської селищної ради і від себе особисто хочеться подякувати всім тим, хто взяв участь у навчанні, відповідально віднісся до його проведення і показав високий професіоналізм у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру.

Спеціаліст сектору з питань НС та ЦЗН

Віталій Клименко