Виконком 25 жовтня

Дата: 25.10.2018 16:04

25 жовтня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головним стало питання «Про підсумки           виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік і бюджету за   дев’ять місяців 2018 року». Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук зазначив, що затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 100,7%, тобто додатково отримано 189,1 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження збільшились на 3720,1 тис.грн. Приріст склав 16,4%.

Крім підсумків           виконання Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік і бюджету за   дев’ять місяців 2018 року, члени виконавчого комітету розглянули питання «Про стан медичного обслуговування сільського населення на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан працевлаштування випускників закладів загальної середньої освіти  Недригайлівської       селищної          ради», «Про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Недригайлівської селищної ради» «Про свято Дмитра в смт Недригайлів» та ін.

Також члени виконкому погодили розмір плати  за   навчання в   комунальному закладі «Недригайлівська дитяча музична  школа  Недригайлівської   селищної   ради Сумської області», надали дозвіл на виготовлення проектно - кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вул. Польова в смт Недригайлів Недригайлівського району, Сумської області», надали матеріальну допомогу    на    поховання двом особам, надали дозвіл на     знесення   аварійних дерев на території  КП  «Недригайлівський КСК «Колос», розглянули інші питання життєзабезпечення селищної ради.

З питань порядку денного перед присутніми виступили Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, завідуюча АЗПСМ смт Недригайлів Юлія Волченко, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Сердюк,  начальник Служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік, директор комунального закладу «Недригайлівська дитяча музична  школа  Недригайлівської   селищної   ради Сумської області» Олена Дядченко,  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Юлія Шевченко, провідний спеціаліст сектору містобудування  та архітектури відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Володимир Федай,       начальник відділу праці та  соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Олександр Гриценко.