Відбулася тридцять дев’ята сесія Недригайлівської селищної ради

Дата: 25.10.2018 16:31

Сьогодні, 25 жовтня, під головуванням селищного голови Ігоря Остапчука відбулася тридцять дев’ята сесія Недригайлівської селищної ради, у роботі якої взяли участь двадцять депутатів із двадцяти шести обраних.

Перед початком роботи сесії із депутатськими запитаннями виступили депутати Волков В.І., Каліновський О.М., Грибовод В.М.

Доповнивши проект порядку денного двома питаннями, депутати перейшли до його реалізації.

За ініціативи депутата селищної ради Зеленського І.М. одноголосно було прийняте рішення «Про звернення до Президента України стосовно скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ».

Відповідними рішеннями були внесені зміни та доповнення у додаток 1 до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2018 рік та зміни до селищного бюджету на 2018 рік, виділено кошти з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень.

З метою приведення до норм чинного законодавства нормативних документів, прийнятих Недригайлівською селищною радою, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» відповідним рішенням було внесено зміни до деяких нормативних документів селищної ради.

Також депутати прийняли ряд рішень із земельних питань та ін.

Відповідно до чинного законодавства результати поіменного голосування розміщені на офіційному веб-сайті Недригайлівської селищної ради.