Програма традиційного театралізованого свята Дмитра в Недригайлові

Дата: 06.11.2018 13:06

10-00-10-20   Урочисте відкриття свята. Виступи керівників громади та почесних гостей. Вшанування та нагородження Дмитрів.

10-00   Виставка- продаж  робіт декоративно –прикладного та ужиткового мистецтва «Краса Посульського краю»»,  виробів з дерева «Барви природи»,  ляльок –мотанок  Зіміна Дмитра та  Будинку дитячої та юнацької творчості, сувенірної продукції Недригайлівського краєзнавчого музею, Недригайлівської дитячої музичної школи, садиби сільського зеленого туризму «Козацька Січ», ГО «Туристичний кластер Посулля», птиці та кролів. Майстер –класи народних умільців.

- Святковий ярмарок. Робота торгівельних  точок.

10-20-13-00-Святкова концертна програма, театралізовані дійства аматорських колективів клубних закладів Недригайлівської селищної ради.

-Селищний фестиваль фольклорних та вокальних колективів «Калиновий розмай».

-Святкова лотерея.

-Спортивні заходи, конкурси, «Козацькі розваги».

-  Конкурс на кращу господиню та кращого гоподаря  Недригайлівської об"єднаної територіальної громади.

- Пригощання козацьким кулішем та чаєм.

В рамках проведення свята об 11-00 год на КСК «Колос» відбудеться товариська зустріч з футболу між ветеранськими командами Недригайлова та Коровинець.