Недригайлівська об'єднана територіальна громада святкувала Дмитра!

Дата: 08.11.2018 15:50

8 листопада Недригайлівська об’єднана територіальна громада святкувала Дмитра. На центральній площі зібралося багато жителів  та гостей селища.

З головної сцени присутніх привітав господар свята - Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук. З вітальними словами виступили голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій Панченко та голова районної ради  Іван Нанка.

Організатори свята привітали наймолодшого дворічного Дмитра Простака з  Недригайлова та найстаршого – Дмитра Гордійовича Сніжка, жителя Гринівського старостинського округу, якому 10 листопада виповниться  93 роки.

У рамках   свята відбувся селищний фестиваль пісенної творчості та декоративно - ужиткового мистецтва «Калиновий розмай»,  виставка - продаж виробів декоративно–прикладного та ужиткового мистецтва «Краса Посульського краю». Свої  вироби з дерева продемонстрували Олександр Пулях, Володимир Дремов, Олександр Рогуля, сучасну вишивку – Катерина Звязка, прикраси – Наталія Чорненко, вироби з воску – Ольга Борис, ляльки – мотанки – Дмитро Зімін та  Будинок дитячої та юнацької творчості, сувенірну продукцію - Недригайлівський краєзнавчий музей, Недригайлівська дитяча музична школа, садиба сільського зеленого туризму «Козацька Січ», Громадське об’єднання  «Туристичний кластер Посулля», птицю та кролівсправжні господарі.

Мешканців селища та гостей змістовною концертною програмою порадували аматорські колективи КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради»,  Іваницького та Хоружівського сільських будинків культури, Маршалівського та Кулішівського сільських клубів, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Кумасі» Курманівського сільського будинку культури.

На святі можна було  скуштувавши смачних українських вареників,  млинців, козацького кулішу,  пригоститись запашним чаєм.

Радував розмаїттям товарів Дмитрівський ярмарок – чого тільки не було на полицях: закарпатські ковбаси та наливки, цукерки, вишиванки, рушники, вироби народних майстрів, обереги, сувеніри, одяг та взуття…

Однією з окрас свята став конкурс «Найкраща господиня 2018», започаткований за ініціативи голови ГО «Туристичний кластер Посулля» Ольги Прокопченко, яка стала і спонсором головного призу конкурсу. Він дістався господиням Маршалівського старостинського округу.

Традиційно на святі відбулися «Козацькі розваги».

Наприкінці було проведено безпрограшну лотерею, головний приз якої – мультиварка – дістався Нікіті Науменку.

У рамках свята на КСК «Колос» відбувся товариський матч між ветеранськими футбольними командами Недригайлова та Коровинець.

Відроджене свято Дмитра пройшло яскраво та різноманітно, створивши для місцевих жителів та гостей Недригайлова незабутню атмосферу радості та  гарного настрою.