«ПІСНЯ І УКЛІН ВАМ, ТРУДАРІ»

Дата: 19.11.2018 10:01

«Уклін тобі, землице, від народу,

Що працю возвеличив у віках.

За скарб святий, найвищу нагороду –

Духмяний хліб на шитих рушниках».

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.  Листопад для сільгоспвиробника  - закінчення польових робіт та пора підсумків за трудовий рік. Український народ завжди славився своєю працелюбністю, щирістю душі та солов’їною піснею.

З давніх-давен Україну називають житницею, адже наша держава є не тільки осередком міцних сільськогосподарських традицій, а ще й славиться щирими та працьовитими людьми, що вирощують хороші врожаї. День працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо рідної землі, це хвала мозолястим рукам людей, які знають справжню ціну вирощеним колоскам хліба. Недарма велика і дружня родина агрофірми «Хоружівка» відзначала своє професійне свято з такою шаною, любов’ю, повагою і гордістю.

У Хоружівському сільському будинку культури 18 листопада відбулися урочистості з нагоди професійного свята аграріїв.  У залі на обличчях глядачів бриніли посмішки й витала радісна атмосфера в очікуванні феєричного концерту. Зі святом працівників агропромислового комплексу привітала виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу Гордієнко Ольга Михайлівна. «Ця галузь була, є, і буде вічно, тому що все починається з найпростішого і водночас з найскладнішого – землі, яка  є початком і кінцем  всього живого на ній. Це всенародне свято, оскільки всі ми користуємося тими плодами, які виробляє сільське виробництво. Недригайлівщина завжди вважалася аграрним краєм, і сьогодні Хоружівка займає в ній важливі місця і в галузі рослинництва та тваринництва, і у переробній галузі. Значний внесок у формування аграрного сектору економіки села та в його соціально-культурний розвиток вносить агрофірма «Хоружівка», об’єднуючи висококваліфікованих фахівців, які очолюють керівні посади в них та впроваджують новітні технології в аграрній сфері,  від чого залежить рівень економіки, бізнес і розвиток аграрного сектору не лише Недригайлівського краю, а й усієї неньки-України», - сказала Ольга Михайлівна у своєму виступі.

Концертну програму підготували і провели аматори сцени Хоружівського СБК : жіночий вокальний ансамбль «Сусідоньки», солісти-вокалісти Ольга Токмань, Людмила Доценко, Лєра Майборода, Лєна Пономаренко, Неля Будяк,  Антоніна Боровик, дитячий танцювальний ансамбль «Імпульс», дитячий вокальний ансамбль «Квіти сонця». Дотепними інсценівками та гуморесками розважали глядачів Світлана Гавришенко, Віра Шмат та Людмила Тютюнник.

Двохгодинна святкова концертна програма, присвячена Дню працівників сільського господарства, пройшла в невимушеній та радісній атмосфері,  залишивши лише море позитивних вражень і хороший настрій. У вестибюлі сільського будинку культури була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Хвилює душу сива давнина».

Напередодні учасники художньої самодіяльності Хоружівського СБК майже в тому ж складі завітали до Кулішівського сільського клубу зі святковою концертною програмою, щоб привітати жителів села зі святом. З привітальним словом до глядачів звернулися староста Кулішівського старостинського округу Короткий Юрій Іванович та виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу Гордієнко Ольга Михайлівна. Вони сердечно подякували всім за сумлінну працю, безмежну любов до землі та оптимізм, з яким вони долають всі негаразди і тяготи, що  випадають на їхні долі.

Своїми виступами учасники художньої самодіяльності Хоружівського СБК  дарували глядачам пісні, танці та гумор, які знайшли схвальний відгук у серцях глядачів.

Хоружівські аматори сцени щиро дякують кулішівцям за теплий прийом, а також директору Хоружівського НВК Ющенко Валентині Григорівні та водію Гордієнко Олександру Миколайовичу за наданий транспорт.

Людмила Доценко, художній керівник Хоружівського СБК