Апаратна нарада 19 листопада

Дата: 19.11.2018 15:27

19 листопада  у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради. На апаратній нараді йшлося про проведення заходів з благоустрою, розглядалися проблемні питання діяльності комунальних підприємств «Недригайлівський речовий ринок», «Недригайлівводосервіс», закладів освіти та культури громади, підготовка до відзначення  Дня Гідності  та   Свободи,  Дня пам'яті жертв голодомору, ряду спортивних заходів   та ін.

Проводиться відповідна   підготовка і цього тижня  пройдуть: 20 листопада о 14.00 – засідання конкурсної комісії Недигайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної ради часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах та засідання комісії із соціального страхування Недригайлівської селищної ради; 21 листопада о 10.00 – покладення квітів до меморіальних знаків загиблим у зоні АТО Олександру Шовтуті та Сергію Грибенику, інші заходи до Дня Гідності  та   Свободи у загальноосвітніх, бібліотечних та клубних закладах громади; 23 листопада о 10.00 – сесія Недригайлівської селищної ради, о 13.00 – засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради; 24 листопада о 15.30 – мітинг до Дня пам'яті жертв голодомору у селищі Недригайлів та інші заходи.

Ряд заходів до Дня памяті жертв голодоморів 23-24 листопада пройде у бібліотечних та клубних  закладах громади:

Виставка - реквієм

«Стоїть в скорботі Мати – Україна»

Хоружівська сільська бібліотека-філія

Хвилина - спогад

«Голод 33-го – біль душі і память серця»,

бібліографічний огляд

«Память людська не забуде  повік»

Комунальний заклад «Недригайлівська публічна бібліотека»

Година скорботи

«У той рік не кували зозулі»

Іваницька сільська бібліотека-філія

Бібліографічний огляд літератури

«Голодомор на Україні: біль і гнів»

Кулішівська сільська бібліотека-філія

Виставка – вшанування

«Ми житом в полі проросли, щоб голоду не знали люди»

Маршалівська сільська бібліотека-філія

24.11.2018р.

Виставка – роздум

«Скорботний 33-й»

Гринівська сільська бібліотека-філія

Мітинг «Жнива розпачу»

Хоружівський СБК – філія,

24.11.2018р

Мітинг «Не погасне памяті вогонь»

Зеленівський СК-філія

24.11.2018р

Мітинг «Запалимо свічку пам’яті»

Іваницький

СБК – філія

24.11.2018р

Мітинг «Запалимо свічку пам’яті»

Кулішівський

СК – філія

У загальноосвітніх закладах заходи до Дня пам'яті жертв голодомору  пройдуть за окремим графіком.