Я маю право

Дата: 21.11.2018 11:34

До Всесвітнього дня прав дитини 20 листопада у бібліотеці для дітей комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області» проведена година запитань та відповідей «Я маю право жити на землі».

З метою формування правової свідомості і правової культури та розвитку соціально-правової активності дітей-користувачів у запитаннях і відповідях йшлося про найголовніше – життя людини. Про те, що кожна дитина від народження має право бути щасливою, захищеною, має право на освіту та дозвілля, право на родину, творчість та чисте довкілля.  Для кращого сприйняття інформації  дітьми щодо їхніх прав були використані приклади поведінки у життєвих ситуаціях героїв їхніх улюблених книжок та відео-презентації «Мандрівка країною права».

Зав. відділу бібліотеки для дітей      І. Ф. Кужель