Допоможемо пораненому

Дата: 21.11.2018 15:54

При виконанні  військового обов'язку в зоні проведення операції Об’єднаних сил в районі Світлодарської дуги 07.11.2018 був тяжко поранений кролевчанин Гребенюк Олексій Михайлович, 1969 р.н. , учасник бойових дій в Афганістані, патріот, в зоні АТО перебував  з першої хвилі часткової мобілізації. Пройшов навчання з британськими інструкторами, де серед відібраних 40 військовослужбовців ЗСУ попав у трійку найкращих. Нагороджений відзнаками за бойові заслуги.

О.М. Гребенюк отримав тяжке поранення внутрішніх органів, в перші години в Бахмутському військовому шпиталі пораненому надали кваліфіковану допомогу: ампутована підшлункова залоза, частина шлунку, частково товстий і тонкий кишківник. По дотичній зачеплена нирка.  Дуже велика втрата крові. Стан стабільно тяжкий. Знаходиться в медикаментозному сні під апаратом штучного дихання.

З реанімації Харківського центрального військового шпиталю О.М. Гребенюка 13.11.2018 літаком переправили в Національний військово – медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» м. Київ. Стан пораненого без змін.

У трудових колективах Кролевецького району ведеться збір коштів на лікування О.М. Гребенюка.

Просимо розглянути можливість допомоги важкопораненому земляку (картка Приватбанку 5168 7573 0258 4000 Гребенюк Тетяна).