Відбулися засідання постійних комісій

Дата: 22.11.2018 14:17

Вчора, 21.11.2018, відбулися засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради.

Присутні обговорили проект порядку денного сорокової сесії та, доповнивши його одним питанням, опрацювали дванадцять проектів рішень.

На засіданнях постійних комісій розглянуті  такі питання:

• Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року.
  • Про виділення коштів з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень.
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
  • Про внесення змін та доповнень у додаток до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної на 2018 рік.
  • Про внесення доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.
  • Про внесення змін та доповнень у Додатки 1-3 до рішення Недригайлівської селищної ради «Про внесення змін та затвердження загального переліку виконавчих органів селищної ради, загальної структури, чисельності та штатів апарату селищної ради та її виконавчих органів» від 26.07.2018 (34 сесія).

Також депутати активно обговорили проекти рішень, що стосуються погодження тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та оренди комунального майна.

Засідання пройшли в конструктивному руслі. Проекти рішень, розглянуті на засіданнях постійних комісій селищної ради, було схвалено та вирішено винести на розгляд сорокової сесії.

У роботі постійних комісій взяли участь Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В., секретар Недригайлівської селищної ради Постоєнко І.В., заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Акімов В.В. та Сиротенко А.Г., начальники та спеціалісти відділів Недригайлівської селищної ради.

Сесійне засідання відбудеться 23 листопада 2018 року о 10.00 год.