Вшанували пам'ять про жертв голодомору

Дата: 26.11.2018 09:00

24 листопада у Сквері Слави та Скорботи селища Недригайлів відбувся мітинг-реквієм, приурочений до 86-ї річниці Голодомору і вшанування пам'яті українців, які загинули в 1932-1933 роках.

З жалобними промовами виступили голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій Панченко, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, вчитель Тетяна Сілєнко та учні Недригайліської СЗОШ І-ІІІ ступенів.
  О 16:00 учасники мітингу взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання, після якої відбулася Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті», до якої долучилися  всі присутні.

Традиційно вони виклали символічний хрест із запалених свічок  та лампадок в пам'ять про всіх невинно закатованих голодом.
        По закінченню мітингу настоятель храму Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського отець Василь провів молебінь по жертвах голодомору.