У Іваницькому старостинському окрузі пройшли заходи до Дня пам’яті жертв голодомору

Дата: 26.11.2018 09:16

У останню суботу листопада Україна згадує найтрагічнішу сторінку своєї історії та вшановує пам’ять про тих, хто став жертвами Голодомору 1932 – 1933 років.

24 листопада в селі Іваниця пройшов мітинг – реквієм пам’яті жертв голодомору «Запалимо свічу пам’яті». Уже традиційно з хлібом, колоссям та свічками  вшанувати загиблих біля меморіального комплексу зібралися учні школи та жителі села Іваниця.

У своєму виступі  директор Іваницького сільського будинку культури Любов Тютюнник розповіла про  трагічні події 1932 – 1933 років. «Ми повинні памятати, розповідати про ті страшні часи, робити висновки і далі йти вперед», - згадала вона в своєму виступі.

Завідувач Зеленівського сільського клубу Валентина Касьяненко зачитала спогади очевидців голодомору про ті страшні роки. Всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки памяті.

У приміщенні Іваницької сільської бібліотеки – філії було розгорнуто книжкову виставку – память «Свіча, яка ніколи не згасне» та проведено годину скорботи «У той рік не кували зозулі».