90-річна ювілярка з села Хоружівка

Дата: 05.12.2018 16:29

4 грудня відзначила свій 90-річний ювілей жителька села Хоружівка Марія Гога.

Марія Семенівна після закінчення Хоружівської школи пішла працювати у колгосп на ланку, працювала у тваринництві. У 1948 році вийшла заміж за Івана Порфировича, який все життя також пропрацював дояром, порав телят, виконував іншу роботу.

З 2008 року,  як помер чоловік, Марія Семенівна проживає одна. Її відвідує і обслуговує соціальний працівник Олена Сенько. Приносить їй продукти харчування, ліки та допомагає по господарству. Незамінним помічником і розрадою  Марії Семенівни  є улюблена сусідка, Ганна Іванівна, яка навідається кілька разів на день, розвеселить, щось допоможе, обізветься добрим словом.

З 90-річним ювілеєм Марію Гогу прийшли привітати виконуюча обов’язки старости  Хоружівського старостинського округу  Ольга Гордієнко та голова Хоружівської ветеранської організації Ніна Левченко. Вони побажали міцного здоров’я, оптимізму, сили духу та довголіття.