НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ

Дата: 19.12.2018 08:21

18 грудня 2018 року до Різдвяних та новорічних свят в КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» відбувся святковий захід «Новорічна чудасія в музичній школі».  Щороку викладачі разом з учнями ретельно готуються до святкової програми, добирають твори для виконання, проводять численні репетиції. Учасники концерту подарували присутнім дарунки – привітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Розпочався концерт чудовим виступом хорового колективу «Маківки» під керівництвом Ельвіри Валєєвої  (концертмейстер Ірина Покотило). Виступ юних обдарувань зал зустрічав шквалом емоцій. Цікавим та колоритним став виступ бандуристів з піснею Лесі Горової «Зима»,  «Різдвяні дзвоники». Високий рівень підготовки продемонстрували солісти – музиканти: Іваницький Сергій, Простак Яна, Лупійко Валентина, Биченко Поліна, Коротка Крістіна, Гамідова Віола, Труш Валерія,  Горголюк Денис.

Дивовижно зворушлива, святкова атмосфера панувала на цьому святі. Діти з великим задоволенням читали вірші, загадували загадки, брали участь у конкурсах.

Музична школа вже багато років має свої традиції, щільно розписаний календар подій, які міцно увійшли в практику її діяльності і є яскравими сторінками шкільного життя.