День Святого Миколая у Гринівському НВК

Дата: 19.12.2018 16:20

19 грудня у Гринівському НВК відбулося свято для учнів закладу, присвячене Дню Святого Миколая. У цей день школярів відвідали виконуюча обов’язки старости Гринівського сатростинського округу Галина Черевко, депутат Недригайлівської селищної ради Петро Постіл, представник «Білопільської аграрної компанії» Олег Приліпко. В цей день ніхто не залишився без подарунка. Усі учні школи отримали подарунки від приватного підприємця, депутата Недригайлівської селищної ради Петра Постіла та отримали з рук виконуючої обов’язки старости Гринівського сатростинського округу Галини Черевко подарунки від «Білопільської аграрної компанії».