Пам’яті багатогранної особистості Миколи Маслака присвятили засідання клубу «Зелена лампа»

Дата: 22.12.2018 08:57

20 грудня  в читальному залі комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» після тривалої перерви відбулося засідання клубу любителів читання «Зелена лампа»,  присвячене вшануванню пам’яті   Миколи Маслака  -  людини, непересічної у багатьох вимірах, доброї душі та щирого серця.

«Зелена лампа» (до речі, ця назва була ініційована Миколою Михайловичем) зібрала невипадкових людей. Прийшли ті, хто роками відвідував цікаві засідання клубу, хто з нетерпінням чекав зустрічі з людиною – світочем.  Члени клубу також спланували роботу клубу любителів читання «Зелена лампа» на найближчі місяці.