Новорічно-різдвяне свято для дітей пільгових категорій

Дата: 27.12.2018 10:58

У Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М. Щепкіна 26 грудня відбулось новорічно-різдвяне свято, на яке завітали учні пільгових категорій закладів освіти Недригайлівської селищної ради.

Привітати дітей зі святом прийшов тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської  обласної державної адміністрації Вадим Акпєров. «Багато хто вірить, що новорічна ніч здійснює всі бажання. Особливо чекають на це свято діти, адже саме їм воно приносить багато гарних подарунків», – говорив Вадим Акпєров і відмітив, що головним завданням для влади є створення умов задля втілення мрій та задумів кожної дитини в життя.

Святкову атмосферу створили казкові герої, які зустрічали дітей на вході до театру, розважальна програма, а також яскравий мюзикл «Красуня і Чудовисько». Наприкінці свята всі діти отримали новорічні подарунки  та повернулися додому з позитивними емоціями і незабутніми враженнями.