Шукаємо інвестора

Дата: 08.01.2019 14:17

Недригайлівська ОТГ шукає інвестора для будівництва сонячної станції на земельній ділянці пл. 2,0 га

В Україні щорічно виробляється понад 150 млрд. кВт./год. електроенергії. Понад 50% виробляється на ТЕЦ з викопних не відновлювальних джерел енергії, 47% на АЕС, реактори яких побудовані в 1975-1985рр і вже майже вичерпали свій ресурс, і лише 1,3% за допомогою відновлювальних джерел енергії. Тому створення сонячних електричних станцій є основою енергетичної безпеки України та майбутнім енергетики. Наш проект розрахований на побудову сонячної електричної станції на площі в __ га потужністю до 15 мВт. Вартість проекту – 49,0 млн.грн. Окупність – 4-5 років. Запрошуємо інвесторів для плідної співпраці.