НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРОВЕЛИ НА ВІХОВОМУ

Дата: 10.01.2019 08:36

Новий рік – найяскравіше свято дитинства, яке завжди приходить із запашною ялинкою, піснями, запальними танцями, Дідом Морозом, Снігуронькою та щедрими подарунками. І немає значення, скільки тобі років, адже усі ми чекаємо новорічного дива та щирих посмішок. Новорічні дива відбулися з маленькими жителями Недригайлівської громади, а саме,  з наймолодшими віхівцями.

У сільському клубі (завідуюча Алла Волохова) напередодні новорічних свят відбулася дитяча конкурсно-розважальна програма "Сніговій, біла завірюха" (ведуча Віта Кіяшко).
            Після свята всі діти отримали солодкі подарунки, придбані за підтримки депутата Недригайлівської селищної ради  Володимира Сергієнка.
Батьки та діти залишилися задоволенні та вдячні організаторам за таке дійство у їхньому маленькому селі.