У вихорі народного танцю

Дата: 28.01.2019 08:42

25 січня  у комунальному закладі «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» пройшов конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі народного танцю». Метою проведення конкурсу була пропаганда хореографічного мистецтва та розвитку виконавської майстерності, виявлення та підтримка обдарованих дітей.

На початку конкурсу учні І класу подарували учасникам  вітальний таночок. У конкурсі взяли участь всі колективи хореографічного відділу, які у своїх виступах показали професійну майстерність, артистизм, культуру виконання. За рішенням журі найкращими були визнані учні 7 класу з номером «Дубатанець».  Всі були в захваті від проведеного дійства.  Викладачі хореографічного відділу прийняли рішення проводити такі конкурси щорічно.