Правова гра у Недригайлівській школі

Дата: 01.02.2019 13:47

1 лютого  у приміщенні Недригайлівської СЗОШ I-III ступенів (опорний заклад) для учнів 9 - Б класу відбулася презентація правової гри «Важниця», яка була організована спеціалістами Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання БВПД.  Учні-гравці були приємно вражені правовими запитаннями та охоче, а головне, правильно та змістовно відповідали на них.

"Важниця правова» -  настільна навчально-розважальна гра, яку розробили експерти громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ».
Ще минулого року експерти громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» презентували «Важницю»
- першу в Україні настільну гру такого ґатунку, що дає корисні підказки з українського законодавства, які можуть допомогти у різних життєвих ситуаціях.

Гра спрямована на підвищення рівня правової освіти та надає корисні правові знання. Вона містить більш ніж 200 питань з таких галузей права, як конституційне, адміністративне, цивільне, сімейне, трудове та ін. Гра дозволяє опрацювати близько 50 життєвих ситуацій, зорієнтуватись в яких допоможуть правові знання. Ігрові завдання дають поради, як діяти у разі, приміром, коли вас зупинила поліція, ви придбали неякісний товар.
   «Важниця правова»
стане в пригоді не тільки школярам, а й студентам для повторення основних правових питань.

Довідково: для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою: вул. Сумська, 13, смт Недригайлів, Сумська область, тел.5-25-28,   5-25-29 з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район.