Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад у Хоружівці запрошує на навчання

Дата: 06.02.2019 09:00

З метою сприяння реформі децентралізації в Україні, розширення можливостей місцевих громад, підвищення ефективності та результативності роботи громади та надання  методичних і консультативних рекомендацій фахівцями різних сфер діяльності громади, Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад Державної служби зайнятості у Сумській області в селі Хоружівка здійснює інформаційну підтримку та підготовку працездатного населення, фахівців ОТГ, сільських та селищних рад за наступними напрямками:

• Організація життєзабезпечення ОТГ, сільських та селищних рад;
  • Основи садівництва;
  • Основи бджільництва;
  • Благоустрій та озеленення території з елементами ландшафтного дизайну;
  • Основи малого підприємництва;
  • Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації;
  • Основи службового етикету та сучасне діловодство;
  • Основи перукарської справи;
  • Технології ремонту одягу та взуття;
  • Художнє оздоблення одягу у швейному виробництві;
  • Підготовка управителів багатоквартирного будинку;
  • Загальний та спеціальний догляд за хворими;
  • Вирощування та захист основних сільськогосподарських культур;
  • Виробництво основних видів сільськогосподарської продукції в особистих селянських господарствах;
  • Підготовка полів та насіння сільськогосподарських культур до посіву. Посів (садіння), догляд та збирання врожаю;
  • Вирощування розсади та овочевих культур в умовах закритого та відкритого грунту. Вирощування овочів та безпека проведення робіт у тепличному господарстві.

Також повідомляємо, що у лютому-березні на базі Центру розпочнеться навчання на курсах цільового призначення за напрямами «Соціальна робота, супровід малозабезпечених верств населення, захист та соціально-психологічна підтримка», «Навчання працівників органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту дітей».

Навчання осіб можливе за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, кошти обласного бюджету, а також кошти фізичних та юридичних осіб.

Детальну інформацію про курси можна отримати за  телефонами: (0542) 611-256, 099-245-60-40.