Готуємося до Масляної

Дата: 11.02.2019 14:15

11 лютого у Недригайлівській селищній раді відбулося засідання оргкомітету з питань організації та проведення свята Масляна. Оргкомітет пройшов під головуванням  т.в.о.  селищного голови заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Акімова  за участю заступника селищного голови Анатолія Сиротенка, начальників відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, керівників комунальних підприємств, старостою, в.о. старост старостинських округів.

Члени оргкомітету обговорили план підготовки до свята, визначили відповідальних осіб. Визначені також  дата та  місце проведення заходу: 22 лютого по вулиці Щебетунів у селищі Недригайлів.  На даний момент уже проходить процес  запрошення гостей, підприємців, народних майстрів,  в тому числі,  і з інших регіонів. Готується  сценарій свята. Крім ярмаркових заходів, проходить підготовка до концертної програми, проведення спортивних змагань «Козацькі забави», конкурсу сала, конкурсу рибалки, лотерейного розіграшу,  виставки домашніх тварин і птиці та ін. Про програму свята буде повідомлено додатково.