«ЛЮБОВ ДАРУЄ КРИЛА»

Дата: 18.02.2019 15:50

День святого Валентина – одне з наймолодших свят в нашій країні, яке відмічають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.

У Хоружівському сільському Будинку культури з нагоди Дня Святого Валентина відбулась молодіжна розважальна програма «Любов дарує крила». Незважаючи на те, що на вулиці лютий,  дійство проходило у дуже теплій атмосфері, святкування підігрівалося гарячими оплесками та перепліталося активними конкурсами. Словами про кохання розпочали вечір ведучі Віра Шмат та Людмила Тютюнник. Пари змагалися за титул Валентин та Валентина у різних конкурсах та вікторинах. Між конкурсами звучала поезія у виконанні Людмили Тютюнник та ліричні пісні у виконанні солістів-вокалістів Лєни Пономаренко, Людмили Доценко та Володимира Майбороди.

У програмі декламувалися вірші на ліричну тематику, звучали ліричні пісні, проводилися конкурси та вікторина з глядачами. Також учасники позмагалися у знанні пісень та поезій про кохання  відомих літературних та історичних пар, а також просто чудово провели час у дружньому колі. Все це створило атмосферу радості, тепла, приємних відчуттів, наповнених любов’ю.

За підсумками всіх конкурсів у змаганні за титул Валентин і Валентина перемогли Пономаренко Лєна та Попадюк Станіслав. Друге та третє місця посіли відповідно Даниленко Ліза - Ярмоленко Сергій та Куришко Маша – Пономаренко Дмитро.

Всі пари, які прийняли участь у розважальній програмі, були нагороджені подарунками.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Людмила Доценко, художній керівник

Хоружівського сільського Будинку культури