«Круглий» стіл у Центрі сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад села Хоружівка

Дата: 18.02.2019 15:54

18 лютого у Центрі  сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад села Хоружівка відбулося засідання «круглого» столу  за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад з питань забезпечення життєдіяльності об’єднаних територіальних громад. Недригайлівську громаду на заході представили 22 учасники, серед яких – керівництво селищної ради, староста та виконуючі обов’язки старост, начальники відділів та відокремлених структурних підрозділів, депутати Недригайлівської селищної ради.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора Сумського обласного центру зайнятості Лідія Павлик. Про деякі аспекти чинного антикорупційного законодавства та конфлікт інтересів говорила інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Сумського обласного центру зайнятості Тетяна Мироненко, про державну службу в Україні, етичні норми державного службовця та електронне декларування – представник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Сумській та Харківській областях Максим Гаврилюк. Під час заходу перед присутніми також виступили начальник управління містобудування та архітектури Сумської облдержадміністрації Олег Кривцов,  який говорив про просторове планування, нові державні стандарти  будівель і споруд, головний спеціаліст відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації Марія Литвиненко, у виступі якої йшлося про сталий розвиток внутрішнього туризму  в об’єднаних територіальних громадах.  Директор ТОВ «КБ-Екопроект» Роман Кошлач презентував сучасні технології очищення стічних вод, облаштування систем водопостачання та каналізації, а представники Сумського обласного центру зайнятості – спільний проект щодо озеленення, благоустрою та ландшафтного дизайну.

Метою заходу організатори визначили сприяння реформі децентралізації в Україні, розширення можливостей місцевих громад, підвищення ефективності та результативності роботи та надання методичних і консультативних рекомендацій.