НАРАДА З БЮДЖЕТНИМИ УСТАНОВАМИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 20.02.2019 15:09

19 лютого  спеціалістом - державним інспектором праці  відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради Мариною Голінко  була проведена нарада  із фахівцями бюджетних установ Недригайлівської селищної ради на тему додержання законодавства про найману працю та подання форм звітності чисельності працюючих.

Присутнім     представниками     відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради, Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи IIII ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області (опорний заклад), відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради, відділу юридичної та кадрової роботи Недригайлівської селищної ради були роз’яснені  зміни у законодавстві про найману працю та надано форму звітності щодо чисельності працюючих в установах. Відповідні наради будуть проводитися  і надалі з метою недопущення випадків порушення трудового законодавства.

Марина Голінко, спеціаліст - державний інспектор з праці Недригайлівської селищної ради