У Недригайлові відсвяткували Масляну

Дата: 22.02.2019 14:50

22 лютого у центрі селища Недригайлів відбулося свято зустрічі весни та проводів зими – Масляна.

Уже традиційним стало відзначення свята Масляної на нашій Недригайлівській землі – це свято тепла, сонця, перемоги весни над зимою.
     Це дійство – яскраве свідчення того, що наша земля не спить, а живе і відроджується, зберігає і примножує культурні традиції нашого краю.

Т.в.о. Недригайлівського селищного голови заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Акімов привітав жителів та  гостей селища, побажав здоров’я, щастя і святкового настрою. «Масляна в Недригайлові – одне з тих свят, яке об’єднує громаду, тож святкування буде проводиться і надалі»,- зазначив Валентин Васильович, виступаючи перед присутніми. З вітальним словом звернувся до присутніх на святі голова районної державної адміністрації Сергій Панченко.

Ті, хто прийшов на свято, мали можливість поласувати смачною кашею, млинцями, чаєм, шашликами.

Надзвичайно видовищним в цьому році видався конкурс сала. Яких тільки страв з українського делікатесу не було на столах конкурсантів.Кожен з учасників мав шанс на перемогу. Проте конкурсне журі визначило Сакунихську, Червонослобідську сільські ради та Маршалівський старостинський округ, які отримали  нагороди за зайняті перше, друге та третє місця. Інші учасники конкурсу теж  були відзначені подарунками від організаторів свята.

Учасники художньої самодіяльності показали чудову концертну програму. Приїхали привітати зі святом артисти Роменського міського будинку культури, аматори Коровинців, Курманів, Іваниці, Хоружівки, Маршалів, Гринівки, Віхового.

Були проведені спортивні змагання «Козацькі розваги» та конкурс рибалки.

Торгували місцеві підприємці, а також  підприємці та народні майстри з Прилук, Переяслава-Хмельницького, Кременчуга, Миколаїва, Лохвиці, Шостки, Бурині.