Конкурс юних вокалістів «Співуча веселка»

Дата: 25.02.2019 08:29

22 лютого 2019 року у Недригайлівському будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради відбувся традиційний відбірковий конкурс юних вокалістів «Співуча веселка».
Цьогоріч участь у заході взяли 17 вихованців БДЮТ у чотирьох вікових категоріях в номінаціях «естрадний вокал», «народний вокал».

Всі учасники результативно продемонстрували виконавський рівень, відповідність репертуару віковим особливостям, володіння голосом, культуру виконання, артистизм, сценічний костюм, оригінальність.
Тому, в номінації «естрадний вокал» у віковій категорії 7-9 років призові місця здобули:
І - Коренев Максим
ІІ – Голубятнікова Поліна, Петренко Діана
ІІІ – Латенкова Владислава
(керівник Павленко Л.А.);
в номінації «народний вокал»:
І – Звязка Євгенія (керівник Токмань Т.А.).
У віковій категорії 9-12 років у номінації «естрадний вокал»:
І – Майборода Валерія (керівник Павленко Л.А.);
ІІ – Кузьменко Євгенія, Латенков Кіріл, Дудченко Максим (керівник Токмань Т.А.);
ІІІ – Литвиненко Юлія, Шкурдода Валерія (керівник Токмань Т.А.), Кобихно Анастасія, Волченко Альбіна (керівник Павленко Л.А.).
У віковій категорії 12-15 років у номінації «естрадний вокал»:
І – Голь Єва, Гордієнко Ангеліна (керівник Токмань Т.А.);
ІІ – Винник Єлізавета (керівник Павленко Л.А.);
У віковій категорії 15-18 років у номінації «естрадний вокал»:
І – Пономаренко Олена (керівник Токмань О.В.).
«Багато з учасників виконували досить складні вокальні твори, зумівши передати їх характер, динамічні відтінки, створивши цілісний образ», – підсумували конкурс члени журі. А це вкотре доводить, що Недригайлівщина багата талановитими та обдарованими дітьми, які закохані в пісню.
Тож, чекаємо переможців відбіркових конкурсних заходів, що відбулися в закладах освіти Недригайлівської селищної ради 28 лютого в Недригайлівському БДЮТ, де відбудеться місцевий відкритий конкурс юних вокалістів «Співуча веселка».