Сумська область, Роменський район

Ветеранський футбол. Результативна нічия земляків

Дата: 01.03.2019 08:41
Кількість переглядів: 426

27 лютого  2019 року в спортзалі футбольного центру «Барса»(Суми) у традиційному товариському матчі зустрілись команди: збірна гравців-недригайлівців, що мешкають в Сумах і ФК Ветеран(Недригайлів).
Перший тайм закінчився перемогою гостей 4:2. Другий тайм пройшов у безкомпромісній боротьбі. Жодній з команд досить довго не вдавалось змінити рахунок на свою користь. Але в підсумку гри була зафіксована бойова нічия 9:9.

Найрезультативнішими гравцями в своїх командах стали Вадим Гордієнко та Микола Рогозін на рахунку яких по чотири забитих м’ячі.

Організатори матчу щиро вдячні дирекції ФЦ «Барса» за люб’язно наданий майданчик для зустрічі команд.