Іваницькі артисти показали себе на Масляній у Ромнах

Дата: 04.03.2019 12:25

Доброю традицією для  артистів Недригайлівської громади стали обмінні концерти, які проводяться в тих чи інших містах або селах за межами Недригайлова. Так, 2 березня у місті Ромни відбулося традиційне театралізоване свято Масляної «Щиро друзі вас вітаємо, разом весну зустрічаємо», де з обмінним творчим візитом побував народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Оксамит» Іваницького сільського будинку культури  - філії комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» (керівник Віктор Псарьов).

З перших хвилин концерту до останнього номеру на площі панувала надзвичайна атмосфера доброти, усмішок, захоплень. Артисти відразу зуміли завоювати прихильність глядачів. Кожна пісня у їхньому виконанні викликала бурю емоцій та шквал аплодисментів. Недригайлівці відчували велику  підтримку з боку роменчан.  Народний аматорський  вокальний  жіночий ансамбль «Оксамит», дует Віктора Псарьова та Ніни Кірної, соліст  Віктор Ломакін запам’яталися усім глядачам своєю майстерністю та артистичністю. Щирі та тривалі оплески стали підтвердженням гарного настрою та  подякою артистам з Недригайлівщини.

Керівник художній КЗ «Недригайлвський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» Юлія Пушкарь