Селищним головою проведено апаратну нараду

Дата: 11.03.2019 14:56

11 березня Недригайлівським селищним головою І.Остапчуком проведено апаратну нараду із начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, керівниками комунальних підприємств, старостою, в.о. старост старостинських округів. Учасники зібрання проінформували селищного голову про виконання доручень, занесених до протоколу попередньої наради.

Далі керівник громади звернув увагу присутніх на вирішення питань благоустрою та належного санітарного стану в населених пунктах, зокрема на організацію вивезення сміття та активізацію в зв’язку з цим укладання договорів з установами, підприємствами,підприємцями та жителями громади. Також потрібно якнайшвидше встановити таймери роботи на запланованих вуличних мережах в селищі, що дасть змогу зекономити значну частину бюджетних коштів. Крім того актуальними до виконання залишаються питання проведення Конкурсу «Мистецька премія імені Нестора Кизенка», підготовка до відзначення 60-річчя з дня створення БДЮТ, проведення традиційного селищного турніру з боротьби дзюдо та ряд інших питань, які залишаються на контролі відповідальних працівників.