Іваничани взяли участь у відбірковому конкурсі читців Шевченківської поезії

Дата: 13.03.2019 11:34

12 березня учасниця гуртка художнього читання Іваницького сільського будинку культури - філії комунального закладу  «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» Валентина Дяченко взяла участь в обласному відбірковому конкурсі читців, присвяченому пам’яті Тараса  Шевченка, який відбувся в приміщенні Сумської обласної  філармонії. Поряд  із загальновідомими лірико-драматичними творами Тараса Шевченка під час конкурсу прозвучали поезії, що віддзеркалюють сьогоднішні патріотичні настрої українського суспільства.  За результатами відбіркового конкурсу Валентина Дяченко   була нагороджена   дипломом за активну участь.

Директор Іваницького  сільського будинку культури – філії   Любов  Тютюнник