Історичні читання про річницю заснування Недригайлова

Дата: 13.03.2019 14:23

З нагоди 380-ї річниці заснування Недригайлова в структурному підрозділі Державного історико-культурного заповідника  "Посулля" Недригайлівському краєзнавчому музеї відбулися історичні читання, в яких прийняли участь краєзнавці, шанувальники старовини, представники місцевої та районної влади.

Свої дослідження та бачення про Недригайлів у минулому висловили редактор газети "Голос Посулля" Ігор Скрипченко, начальник відділу архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення управління розвитку сільських територій Недригайлівської райдержадміністрації Микола Дядченко, завідувач Недригайлівським краєзнавчим музеєм Іван Абаровський, пенсіонер-краєзнавець Григорій Діброва та інші.

Своїми баченнями історії рідного краю поділилися Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук та голова  Недригайлівської райдержадміністрації  Сергій Панченко.

Кожен із нас повинен знати історію своєї малої батьківщини. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає сучасного, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього. Тому приємно, що сьогодні у Недригайлові приділяється велика увага історії рідного краю, бо не знаючи минулого, неможливо зрозуміти сьогодення і мету майбутнього.