Обговорили питання розбудови Роменського госпітального округу

Дата: 20.03.2019 16:50

20 березня у Роменській центральній районній лікарні відбувся "круглий стіл" на тему: "Організація та фінансові питання розбудови Роменського госпітального округу", де було обговорено питання створення госпітальної ради, перспективи розвитку округу, співпраці територіальних громад.

Захід відбувся за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко, директора Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександра Хоруженка, радника з юридичних питань Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Марини Лобової, начальника УОЗ ОДА Сергія Бутенка, міського голови м.Ромни Сергія Салатуна, голів райдержадміністрацій  та районних рад, представників  Роменського, Недригайлівського, Л.Долинського,  Конотопського районів, головних лікарів ЦРЛ, представників територіальних громад. Недригайлівську громаду на заході представили Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Сиротенко, керівництво медичної галузі.

Головний лікар Роменської ЦРЛ Валентина Гунькова ознайомила присутніх із матеріально - технічною базою Роменської ЦРЛ, кадровим, фінансовим потенціалом лікарні. Сергій Бутенко розповів про формування госпітальних округів в Сумській області, особливо звернув увагу на створення госпітального округу з центром в м.Ромни. Олександр Хоруженко висвітлив питання адміністративної реформи в області, взаємодію територіальних громад з госпітальною радою. Марина Лобова представила презентацію "Юридичні аспекти створення госпітальної ради".