ВЕСНА КЛИЧЕ НА ТОЛОКУ

Дата: 08.04.2019 08:34

Весна – це не лише пробудження природи, танення снігу, прогулянки без шуби та рукавиць, весна – це і праця, адже після зими нам потрібно привести до ладу територію, на якій проживаємо: підмести, побілити, загребти. Звичайно, весняна толока по-різному сприймається. Та все-таки кожен із нас намагається максимально задіяти себе у благоустрої. Минулої суботи, 6 квітня, в с.Віхове за ініціативи завідуючої місцевим сільським клубом Алли Волохової відбулася вже традиційна, щорічна толока. До неї долучилася молодь села. Весна - час прибирань, і не тільки у своїй оселі, а й у природному довкіллі.Тож, молодь озброївшись всім необхідним, стала до прибирання. За кілька годин їх роботу дійсно стало видно. Тепер же головне – дотримуватись чистоти та порядку, створених руками односельцями. Адже відома істина не втрачає свого змісту: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»