Конкурс «Конотопська розсипуха»

Дата: 08.04.2019 15:48

6 квітня 2019 року  у м. Конотоп відбувся Відкритий обласний фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Конотопська розсипуха».  Як завжди  активну участь в конкурсі прийняли учні та викладачі КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області». Юні музиканти демонстрували свою майстерність у різних номінаціях.

Так, у номінації «ансамблі малих форм» був відзначений дипломом ІІІ ступеня квартет баяністів у складі:  Лупійко Мирослави, Острівної Маргарити, Білоус Ірини та Марченко Анастасії  (викладач Акімова С.І.).  У номінації  «вчитель – учень»  «Подяку за участь»  отримала учениця 2 класу Роменська Анастасія разом зі своїм викладачем Валєєвою Е.Ш.  А також дипломом ІІ ступеня були нагороджені  Лупійко Мирослава і Острівна Маргарита – викладач Акімова  С.І.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших здобутків!