Змагалися юні футболісти

Дата: 09.04.2019 13:13

У  період з 4 по 7 квітня  на базі футбольного центру «Барса» проходив турнір з футболу пам’яті Артема Безродного серед юнаків 2010 року народження. В цьому турнірі взяло участь 6 команд, а саме: «Металург» м. Запоріжжя, «Металіст» м. Харків, «Восход» м. Київ, «Барса-2009» м. Суми, «Барса - 2010» м. Суми, «Іскра» ДЮСШ Недригайлів. Чотири дні велися запеклі поєдинки на полях ФЦ «Барса» і у підсумку змагань місця розподілилися такім чином. 1 місце – команда «Металург» м. Запоріжжя, 2 місце - команда «Восход» м. Київ, 3 місце - команда «Металіст» м. Харків, 4 місце - команда «Барса - 2010» м. Суми, 5 місце – команда «Іскра» ДЮСШ Недригайлів, поза заліком – команда «Барса-2009» м. Суми. Команди були нагороджені сувенірами, кубками, медалями та солодкими подарунками. Також були визнані кращі гравці команд. У нашій команді таким був визнаний Максим Коренев.

Також в період з 5 по 7 квітня на базі СОТ «Орлятко ДЮСШ Україна» проходив відкритий турнір з футболу SUMY EAGLE CUP серед юнаків 2011 року народження. У цьому турнірі також приймало участь 6 команд, а саме: ДЮСШ-1(Динамо) м. Київ, ДЮСШ – 8( Металіст) м. Харків, ФК «Вишневе» Київська область, ФЦ « Барса-2012» м. Суми, «Велетень»  м. Глухів, ДЮСШ Недригайлів смт. Недригайлів. Протягом трьох днів команди визначали, хто з них найкращий, і у підсумку змагань місця розподілилися таким чином. 1 місце – команда ФК «Вишневе» Київська область, 2 місце - команда ДЮСШ – 8( Металіст) м. Харків, 3 місце - команда «ДЮСШ Недригайлів» смт. Недригайлів, 4 місце - команда ДЮСШ-1(Динамо) м. Київ, 5 місце – команда «Велетень»  м. Глухів, 6 місце – команда ФЦ«Барса-2012» м. Суми. Команди були нагороджені кубками, медалями, сувенірами. Також були відзначені кращі гравці команд. Кращим нападником турніру визнано Нікіту Єльця, якій був відзначений подарунком. Діти набули позитивних емоцій, досвіду і  змагальної практики від цих змагань. Також дякуємо небайдужим батькам, які надали фінансову допомогу для наших наймолодших вихованців.