Висадили троянди у центральному сквері

Дата: 12.04.2019 14:56

Працівники Недригайлівської селищної ради та її структурних підрозділів взяли участь у щорічній благодійній акції, що вже стала традицією: за власний кошт придбали та за допомогою осіб, які перебувають на громадських роботах,    висадили на території центрального скверу селища Недригайлів 80 кущових троянд з різноманітним забарвленням бутонів.

Подібні акції, за  словами Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, несуть не тільки естетичну спрямованість, а й мають на меті залучити небайдужих жителів громади до подібних заходів. Цьогоріч, дізнавшись про акцію, до неї приєдналися працівники газети «Голос Посулля» в особі головного редактора Ігоря Скрипченка, Абаровської Жанни та її сім’ї. Недригайлівська селищна рада щиро вдячна небайдужим  жителям громади та надіється на подальшу співпрацю. Зробимо наше селище красивішим разом!